Chłodno

"Wiem na pewno , że tak jest ponieważ tak mi się wydaje"

piątek, 14 września 2012

Szczęśliwe zakończenie.

Sprawa już nieaktualna. Gofer ma już nowy dom :).
Autor: piok o 09:21
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Ulubione strony

  • Kanał Apetora
  • asg.pl
  • Piwnica śpiewu Tradycyjnego
  • AZS AWF Kraków MASTERS
  • Formacja Śląsk

Ulubione blogi

  • Pełnym ogniem...
    7 miesięcy temu
  • Run Bo!
    Popsuty 8. Półmaraton Rzeszowski
    11 lat temu
  • Mrs NoGood.
    Białość... białość widzę!
    13 lat temu

Archiwum bloga

  • ►  2013 (3)
    • ►  czerwca (1)
    • ►  stycznia (2)
  • ▼  2012 (25)
    • ►  grudnia (2)
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (3)
    • ▼  września (7)
      • 22 09 2012 Bieg na Babią Górę
      • Nadciąga chłód :).
      • Dziwnie dziwne...
      • Szczęśliwe zakończenie.
      • Bardzo pilna sprawa, prosimy o pomoc!
      • III Bieg Morskiego (Komandosa) Kanalarza
      • Gruba Świnia.
    • ►  sierpnia (5)
    • ►  lipca (4)

O mnie

Wyświetl mój pełny profil
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.